Nieuws

30 november 2023: Warmtenet ontwerpsessie & spelsessie

Datum: 16-11-2023

Uitnodiging voor een Warmtenet ontwerpsessie & spelsessie

Ben je geïnteresseerd in het creëren van een duurzame toekomst voor ons dorp? Wil je meewerken aan het ontwerpen van een warmtenet dat ons helpt om efficiënter en milieuvriendelijker met energie om te gaan? Dan hebben we iets bijzonders voor je!
We nodigen je uit voor een boeiende ontwerpsessie en spelsessie waarin we samen de wereld van warmtenetontwerp verkennen en drie unieke scenario’s voor ons dorp uitwerken. Dit wordt niet alleen informatief, maar ook leuk!
Wat kun je verwachten?

  • Warmtenetontwerp: leer hoe warmtenetten werken en krijg inzicht in het basisontwerpproces. We zullen de basisbeginselen uitleggen en al je vragen beantwoorden. De vragen die niet beantwoord kunnen worden zullen we meenemen in de volgende sessies zodat er een antwoord zal komen.

 

  • Spelsessie: breng je nieuwe kennis in de praktijk door in teams te werken aan het ontwerpenvan drie verschillende warmtenetscenario's voor ons dorp. Dit doen we op een interactieve manier.

Waar en wanneer:

  • Datum: 30 november 2023
  • Tijd: 19.30
  • Locatie: De Verbinding

Waarom meedoen?

  • Je draagt bij aan de duurzaamheid van ons dorp.
  • Je leert nieuwe vaardigheden en inzichten over het warmtenet.
  • Het is een kans om te samen te werken en nieuwe mensen te ontmoeten.
  • Het wordt een leuke en informatieve ervaring!

Wie kan deelnemen?

Iedereen met interesse in duurzaamheid en energie is welkom! Je hebt geen specifieke voorkennis nodig.
Aanmelden:

Laat ons weten dat je mee wilt doen door een mail te sturen naar info@warmwolde.nl We horen graag van je! (dit ivm regelen van genoeg begeleiding van de tafels tijdens de spelsessies).