Nieuws

Bewonersavond 3 april: Terugkoppeling en vooruitblik 2024 + warmtenetscenario's

Datum: 1-4-2024

Informatieavond 3 april om 20.00 in de verbinding: warmtenetscenario's

Jij bent van harte uitgenodigd voor een informatieavond komende woensdagavond. Deze avond staat helemaal in het teken van de toekomst van ons dorp en de mogelijke scenario's voor een warmtenet in Warmwolde. Daarnaast zal er een korte terugkoppeling en vooruitblik worden gegeven over het project.

We zijn enorm blij dat we een deskundige spreker van DWA mogen verwelkomen. Hij zal ons voorzien van waardevolle inzichten en toelichting geven op de drie warmtenet scenario's die mogelijk passend zijn voor onze gemeenschap.

Dit is een unieke kans om meer te leren over duurzame verwarmingsmogelijkheden en samen te verkennen welke richting het beste bij Warmwolde past.

Dus, kom langs komende woensdagavond vanaf 19.30 uur (inloop) in De Verbinding. Samen kunnen we onze visie delen en werken aan een duurzamere toekomst voor ons dorp.

We kijken ernaar uit om jou te verwelkomen!